Dr. Julius Dlaha

6. září 2010 v 19:41 |  Simpsonovi
Nejlepší springfieldský praktický lékař, který se objevuje i v nemocnici. Je rodinným lékařem Simpsonových a pomůže jim pokaždé, když mají nějaký zdravotní problém.
Dr. Julius Dlaha
Julius Dlaha je afroameričan, který má ženu Bernice a tři děti. S nimi si rád zajde na pláž, zajezdí na sněžných skútrech nebo posedí u televize. Dr. Dlaha miluje smích. Směje se však i ne moc vtipným věcem, nejčastěji souvisejících s pacienty. Pro smích si ale najde příležitost i mimo medicínu. Pro provedení své práce je schopen udělat téměř cokoliv, hlavně mu ale záleží na tom, aby nebyl žalován.
Julius odrodil všechny Simpsonovic děti a také například všech osm dítek Apua a Manjuly. Je to geniální muž, který má své místo v asociaci Mensa. V seriálu se objevila narážka, že vůbec nemá lékařský diplom, přesto však dokázal Bartovi sundat z obličeje nalepené "vylepšováky". Homerovi zase provedl koronární operaci.
Je majitelem feny, spousty léků a auta s televizí uvnitř. Dlaha je prostě pohodář, který se rád směje, a to kdekoli a kdykoli.

Originální jméno:Dr. Julius Hibbert
Povolání:lékař
Rasa:afroameričan
Barva vlasů:černá
Dřívější účesy:afro
Poprvé v seriálu:Ďábelský Bart
Originální dabér:Harry Shearer
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 RaDaS RaDaS | 14. dubna 2014 v 21:30 | Reagovat

Jaky dil je s tema vylepsovakama..?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama