Růst prsou

28. ledna 2011 v 23:54
Proč ti rostou prsa? Slouží hlavně ke kojení tvých budoucích dětí. Mateřské mléko je pro dítě ta nejzdravější výživa. Většína lidí si myslí, že prsy vypadají atraktivně. Jsou citlivé na dotek.

Dříve nebo později

Začnou-li ti růst dříve, neznamená to, že budou nakonec mimořádně velké. Pravděpodobně také dříve ořestanou růst.
Poku se začneš vyvíjet později, neznamená to, že budeš mít malá ňádra. ňádra se mohou vyvíjet až do 17. roku života.

Potíže růstu

Růst prsou začíná zvětšováním prsních dvorců - pigmentových oblastí kolem bradavek. Postupně se zaoblují, což mejen vidíš, ale i cítíš: jsou bolestivější na dotek, občas i svědí. Nezoufej, pokud máš pocit, že oba prsy nejsou symetrické - vše se časem srovná!

Jak ňádra Pracují?

ňádra tvoří z větší části tuk, který chrání hlubší části, ve kterých jsou uloženy mléčné žlázy.Mléko se v ňádrech tvoří až v období těhotenství a vychází ven malými otvory v bradavkách, které nejsou patrné pouhým okem.

Všechny tvary a velikosti

Prsy mohou mít mnoho různých tvarů i velikostí a mnoho žen i dívek není se vzhledem svého poprsí spokojeno. Malé i velké prsy jou normální. Dobré je, že se každému líbí jiný tvar a velikost.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Pokud si tu byl/a, dej KLIK.

KLIK

Komentáře

1 kajka kajka | E-mail | Web | 29. ledna 2011 v 9:19 | Reagovat

ahojky dnes je sobota a taky soutěž o nejhezčiho mazlíčka ale bohužel ti musim říct že si dostala nejmenší počet hlasu tak vypadavaš przy ti udělam diplom za 3. misto.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama